گروه برندینگ متیسا

شرکت سئو

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها برای بدست آوردن رتبه بالا در نتايج جستجو و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط مشتری است.

سئو با متیسا

افزایش نرخ کلیک

افزایش نرخ کلیک برای تک تک صفحات سایت روی عباراتی که در گوگل جستجو می شوند یا همان بالا بردن آمار CTR سایت

افزایش رتبه کلمات

ساخت و تدوین استراتژی مناسب به همراه برنامه ریزی حرفه ای کمک زیادی برای افزایش رتبه کلمات کلیدی سایت میکند. تدوین یک استراتژی برای سئو دارای فاکتور های زیادی میباشد.

برندینگ

برندینگ یا استراتژی برند سازی، از فعالیت هایی میباشد که برای یک سازمان و یا برای یک شخص حقیقی صورت میگیرد که موجب افزایش تقویت جایگاه برند در ذهن مخاطب خواهد شد.

سئو

کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می‌توان آن را به عواملی که باعث بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میشود ترجمه کرد.

همراه سئو شما

مشاوره سئو

سئو را میتوان جزو پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین مفهوم موجود در ذهن کسب و کارهای اینترنتی دانست. خدمات سئو، تولید محتوا، آموزش و مشاوره متیسا با توجه به هر بودجه‌ای به شما کمک میکند پیچیدگی های مسیر را به راحتی طی کرده و به سرعت پیشرفت کنید.

به یاد داشته باشید که: زمان در دنیای رقابت از الماس ارزشمندتر است.

سیستم مدیریت پروژه

سیستم مدیریت پروژه فرآیندیست در جهت حفظ مسیر پروژه و اقدامات حال و آینده. سیستم مدیریت پروژه یکی از ارکان اصلی برای تیم متیسا میباشد زیرا همواره تمامی کارفرمایان در جریان پروژه خود قرار میگیرند و از ثانیه به ثانیه پروژه خود خبر دار می شوند.

گوشه ای از مراحل کاری

مراحل و قائده کار

امروزه اکثر کسب و کارها مفاهیم اساسی سئو را درک می‌کنند با این حال، مراحل و قائده کار دارای ارزش زیادی میباشد. تیم برندینگ متخصص متیسا در تمامی مراحل ارائه خدمات سئو سایت به طور مداوم و مستمر فرایند سئو وبسایت شما را بررسی خواهند کرد تا بهترین نتیجه ممکن را برای بهبود سئو سایت رقم بزنند.

شرکت های برند شده توسط تیم ما
سئوی کلمات کلیدی
پروژه های موفق

02

تدوین استراتژی

استراتژی سئو فرآیند سازماندهی محتوای وب سایت بر اساس هدف است، که به موتورهای جستجو مانند گوگل در درک قصد کاربر از جستجوی یک عبارت یا کلمه کمک می‌کند.

01

جلسه نیازسنجی

برگذاری جلسه ای تحت عنوان شناخت کار و بررسی هدف های سئو و نیم نگاهی به آینده ی کاری.

04

لبخند شما :‍‌‌‌)

در مرحله پایانی این لبخند شماست که به کار تیم ما ارزش و رتبه میدهد زیرا رضایت شما بزرگترین دست آورد برای ما است.

03

اجرای پروژه

زمانی که پروژه شما استارت میخورد، کارفرما با استفاده از سیستم مدیریت پروژه اختصصاصی متیسا در جریان تمامی جزییات پروژه خود و نحو پیش بُرد کار قرار میگیرد. ما تا اتمام پروژه ی شما در کنارتون قدم میزنیم!

ما انتخاب درستی هستیم

خدمات و ابزار های مورد استفاده

گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) سرویسی است که توسط Google ارائه شده است. هدف این سرویس، بررسی و ارزیابی وب‌سایت ها در نتایج جستجوی گوگل است. به عبارتی از طریق این سرویس، میتوان وضعیت وب‌سایت را در نتایج جستجوی گوگل را بررسی نموده و در صورت وجود مشکل آن با مشاوره گرفتن از متخصص سئو آن را برطرف کنید.

تمایل به رتبه بندی همیشه در میان ما انسانها وجود داشته است. بخشی از این تمایل به رتبه بندی، در میل ذاتی ما به رقابت ریشه دارد و بخشی دیگر هم، استفاده از رتبه بندی برای مقایسه و تشخیص قوی‌ترها و ضعیف‌ترهاست.

یکی از این ابزارهای رتبه بندی، سرویسی است که توسط سایت الکسا متعلق به شرکت آمازون ارائه می‌شود.

گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) ابزاری برای تحلیل و آنالیز سایت است که در اختیار وبسمتران قرار داده شده است. این ابزار تحلیل‌گر می‌تواند اطلاعات بسیار کاملی را دربارۀ ترافیک ورودی، رفتار کاربران در سایت، نرخ تبدیل و کلی اطلاعات و گزارشات سودمند را در اختیار مدیران وب‌سایت‌ قرار دهد. اطلاعاتی که می‌تواند نقش بسیار مهمی را در بهینه‌سازی یک وب‌سایت و پیشرفت آن ایفا کند.

GTmetrix و SpeedTest یکی از ابزارهای آنلاین قوی و پرطرفدار است. هدف این سایت جهت تست و آنالیز سرعت بارگذاری وب سایت است که به بررسی لودینگ و پارامترهای مختلف که در سرعت بارگذاری وبسایت تاثیرگذار هستند، می پردازد. و از سرعت لود شما که یکی از ارکان اصلی برای سئو سایت است نمره و رتبه میدهد.

گوگل تگ منیجر به زبان ساده ابزار واسطه‌ای است برای مدیریت تگ‌ها. تگ‌ تکه کدی است که از آن برای جمع‌آوری اطلاعات یا انجام کارهایی خاص در وبسایت ها استفاده می‌شود. این ابزار برای جمع‌آوری اطلاعات از تصمیمات کاربران و رفتار مشتریان به کارگرفته می‌شود

گوگل adwords، سیستمی است که گوگل برای کمک به شما در بازاریابی محصولات یا خدماتتان در موتور جستجوی گوگل و سایت های وابسته به آن توسعه داده است. این یک سیستم پرداخت به ازای کلیک است. این موضوع بدین معنی است که شما می توانید از طریق سرمایه گذاری و مزایده برای یک سری عبارات جایگاه تبلیغ را مشخص کنید و تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که کاربر بر روی تبلیغتان کلیک کرده باشد.

اکونومی

4
میلیون

به ازای هر ماه

اکونومی

6
میلیون

به ازای هر ماه

اختصاصی

9
میلیون

به ازای هر ماه

ارزش کار ما، کیفیت کار شما

بهترین پلن رو انتخاب کن

اینکه حوزه فعالیت شما چیست و دوست دارید با چه کلماتی در صفحه اول گوگل وارد شوید، هزینه سئو را برای شما متفاوت می کند. برای قیمت سئو پکیج هایی طتتعبیه شده است که بتوانید حدود هزینه های خود را تخمین بزنید.

آدرس جهت سفارش حضوری

شهر جدید اندیشه ، فاز 4 ، نقش اندیشه ، سرای فرخی یزدی، پلاک57و59

فرم سفارش و مشاوره

شماره خود را وارد کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

شماره تلفن شما در نزد مشاوران وب سایت متیسا کاملا محفوظ می ماند.

مجوز

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه برندینگ و تبلیغاتی متیسا میباشد