گروه برندینگ متیسا در سال 1395 با هدف ارایه راهکارهای نوین در حوزه فروش، بازاریابی و برندینگ آغاز به فعالیت کرد. این مجموعه در تلاش است با جدیدترین تکنولوژی های تبلیغاتی و برندینگ چه در فضای واقعی و چه فضای مجازی، شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به سوی موفقیت هدایت کند.

در راه این هدف گروه برندینگ متیسا با دارا بودن تیمی کارپشته، فنی و متخصص در زمینه های مرتبط با برندینگ و تبلیغات که هم از نظر تجربه کاری و هم از نظر آکادمیک در مرتبه بالایی قرار دارند با استفاده از روحیه تیمی قوی، مشتریان را در راه رسیدن به موفقیت همراهی می نماید.

ما با هدف طراحی جامع هویت برند از طریق اجرای کمپین های تخصصی برندینگ و تبلیغات کسب و کار شما را در زمینه های بازاریابی و فروش ارتقا می دهیم.

در بازارهای تجاری امروز که محصولات مشابه با برندهای متفاوت به وفور یافت میگردد، برای ایجاد یک برند موفق در ذهن مخاطب باید شناختی کامل از نیازهای بازار، مخاطبان هدف و ارتباط مشتریان با محصولات و خدمات هم زمینه شما داشته باشیم تا با ارتقای نحوه معرفی خدمات و محصولات شما به بازار هدف، شما را در راه افزایش درآمد همراهی کنیم بدین منظور تیم برندینگ متیسا با اشراف کامل به فضای کسب و کار منطقه و در اختیار داشتن ابزارهای اطلاع رسانی قوی چه در حوزه مجازی و چه در واقعیت به طور کامل این نیاز شما را برطرف می نماید.

در دنیای کسب و کار، آنچه را در ذهن شماست با الگوهای تخصصی و فنی به واقعیت تبدیل میکنیم.
در دنیای خود زندگی کنید در دنیای ما تجارت.