بارگذاري...

درباره ما

صفحه اصلی/درباره ما

خدمات متیسا

طراحی وبسایت

نقطه آغاز شروع یک کسب و کار مجازی ساخت یک وبسایت زیبا جذاب و کاربردیست تیم طراحان متیسا با تکیه بر دانش و تجربه خود در تلاشند تا وبسایتی متناسب با سلیقه و کسب کار شما برای هرچه بهتر دیده شدن کالا و خدماتتان طراحی و اجرا کند.

اپلیکیشن

امروزه هر ایده استارت آپی برای جذب کاربران بیشتر و کاربردی تر شدن اقدام به طراحی اپلیکیشن های موبایل می کنند،تیم برنامه نویسان متیسا شما را برای ساخت اپلیکیشن کاربردی و زیبا برای هر دو بستر اندروید و آی او اس یاری کند

بهینه سازی رتبه گوگل

گوگل به عنوان بزرگترین کاوشگر اینترنت در دنیا شناخته می شود کاربران ایرانی هم برای پویش در فضای اینترنت از گوگل استفاده می کنند تیم متیسا با تکیه بر دانش و قدرت ترجمه تیم تولید محتوا و متخصصان سئو تمام تلاش خود را میکند تا وبسایت شما را به بهترین رتبه های گوگل نزدیک کند.

ربات اینستاگرام

ربات متیسایک سیستم فروش فالوور نیست ، بلکه یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور اینستاگرام واقعی هدفمند، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، روبوکلیک می‌تواند از هر کشور، شهر، تگ و لوکیشنی که بخواهید مخاطب واقعی فعال جذب کند.
هدف اصلی ما همواره ایجاد یک اتوماسیون کاربر پسند بوده است که می تواند رفتارهای طبیعی یک فرد را در اینستاگرام تقلید کند.سیستم ما 24 ساعت شبانه صفحه شما را در اینستاگرام به مردم معرفی میکند و تا مدت زمانی که اکانت شما در پنل تایم داشته باشید فعال است.

صاحب امتیاز : مسعود کلینی